info@skialpseniors.cz

Registrace se provádí odesláním registračního formuláře a provádí ji administrátor WEBu. Jako povinné údaje jsou vyžadovány pouze:

  1. Nick jméno (přezdívka) – slouží jako identifikace autora u komentářů, příspěvků apod.
  2. E-mailpro základní komunikaci.
  3. Region bydliště je to užitečné pro ostatní pro plánování akcí a případná setkání.

Cílem projektu není nahrazovat sociální sítě. To vše zjednodušuje a nechť vše jednoduchým zůstává. Jde o to, podělit se o zážitky, zkušenosti a informace k plánování aktivit. Vše najít přehledně na jednom místě, případně mít možnost si ověřené informace stáhnout.

Úvodní registrace je prováděna v úrovni „návštěvník„. Bude nám potěšením, pokud někdo bude ochoten přispívat. Není problém autorizaci rozšířit na vytváření příspěvků, vkládání galerií, sestavování fotoalb, plánování akcí, doplňování informací o lokalitách apod. Postupně budou vytvořeny návody pro tyto jednoduché administrátorské úkony. Celý systém je v redakčním systému WordPress, je dolněn řadou Plug-in funkcí. Předpoklad snadné administrace a spolehlivosti by měl být předností.

Neberte vážně označení SkiAlp ani Seniors. Lyže, alpinismus, lezení, via-ferrata, turistika … a proč ne kolo, canyoning, fotografování atd. Je k dispozici neomezený prostor pro vkládáníá fotogalerií a příspěvků …

REGISTRACE

Používaná přezdívka - Nick Name (vyžadováno):

Tímto poskytuji souhlas, aby provozovatel webu použil zaslané osobní údaje v rámci účastnických stránek projektu SkiAlpSeniors za účelem další vzájemné komunikace mezi účastníky projektu. Současně beru na vědomí, že poskytnutý souhlas mohu kdykoliv písemně odvolat zasláním emailu na adresu info@skialpseniors.cz. Souhlasím také s právem provozovatele webových stránek nezaložit uživatelský účet, jehož jméno vzbuzuje pohoršení a/nebo je v rozporu s dobrými mravy či veřejným pořádkem. Stejně tak si provozovatel vyhrazuje právo mazat příspěvky a komentáře, které nesplňují shora uvedené podmínky, jakož i zrušit účet a přístup na účastnické stránky.

Souhlasím...